Dienstenrooster

Dienstenrooster 2019 Protestantse Gemeente Halle.
datum tijd   predikant   bijzonderheden   uitgangscollecte
06-01 10.00 ds. L. van Buuren Nieuwjaarstreffen Kerk Halle – Open Kerk
13-01 10.00 G. Heijnen-Zemmelink I.K.A.
20-01 10.00 n.v.t. R.v. K.; Halle, Keijenborg, Zelhem In Keijenborg R.v.K.
27-01 10.00 ds C. van Dorp de Zonnebloem
03-02 10.00 ds. J. Kool H.A. coll.diaconie in: st. Betheljada K.in A. Werelddiaconaat
10-02 10.00 ds. D. Bos Kerk Halle – orgel
17-02 10.00 ds. K. van Wingerden de Westerhof
24-02 19.00 J. Leijenhorst Ruurlo jeugddienst    t.z.t. in te vullen
03-03 10.00 ds. M. Leistra V.V.T.Z. Z/H
10-03 10.00 mw. Petra Veerbeek 1e 40dagentijd Amnesty w.gr. Zelhem/Halle
13-03 19.30 drs. J.H. Boon den Burg Biddag                                       Gemeenteavond Kerk Halle – Bloemengroeten
17-03 10.00 ds. L. van Buuren 2e 40dagentijd K.in A. Binnenlandsdiaconaat
24-03 10.00 ds. H. Teeuwen 3e 40dagentijd Kerk en Radio / Radio Ideaal
31-03 10.00 ds. G. de Pender 4e 40dagentijd Kerk Halle – Tuinonderhoud
07-04 10.00 pr.J. Ruiterkamp 5e 40dagentijd
14-04 10.00 In V’veld                             ds. G. de Pender 6e 40dagentijd Palmzondag Grote Kerk Varsseveld st. Dominica
18-04 15.00 ds. D. Bos Huisavondmaal Diaconie
18-04 19.30 ds. D. Bos Witte donderdag  H.A. dia.coll.in: Voedselbank Kerk Halle – Catechese
19-04 19.30 ds. D. Bos Goede vrijdag  –
20-04 22.00 pr. M. Tankink Paaswake  –
21-04 10.00 ds. K. van Wingerden Pasen                              m.m.v. muziekver. Euterpe Vrouwen verwendag
28-04 10.00 ds. H. Boonen st. Kikéle
05-05 10.00 ds. C. Flobbe Sranana
12-05 10.00 ds. H. Teeuwen Pax Christy kinderhulp Borculo
19-05 10.00 ds. C.Goldschmeding actueel project
26-05 10.00 ds. D. Bos H.A. dia.coll. in: st. Betheljada Kerk Halle – onderhoud gebouwen
30-05 10.00 ds. G. de Pender Hemelvaartsdag gez. met Varsseveld st. Dominica
02-06 10.00 Vrienden van Den Es Varsseveld
09-06 10.00 ds. D. Bos Pinksteren                                                                * Kerk Halle – Pastoraat
16-06 10.00 ds. H. Boonen    actueel project
23-06 10.00 ds. I. Veldhuizen Jeugddienst    t.z.t. in te vullen
30-06 10.00 pr. M. Tankink Openluchtdienst                m.m.v. muziekver. Euterpe Eénoudervakantieweken
07-07 10.00 ds. J. Kool K.in A. Binnelandsdiaconaat
14-07 10.00 ds. J. Mol 12jarigendienst                                                        * Project Westerbork A.I – Z/H.
21-07 10.00 ds. M. Leistra Kerk Halle – Torenklok
28-07 10.00 ds. F. T. Lunshof-Klein Openluchtdienst gez. dienst met V’veld st. Dominica
datum tijd   predikant   bijzonderheden   uitgangscollecte
04-08 10.00 ds. M. Leistra H.A. dia.coll. in: Voedselbank Kerk Halle interueurfonds
11-08 10.00 ouderensoos Halle
18-08 10.00 dhr. G. Wesselink V.I.T.
25-08 10.00 ds. H. Teeuwen Diva Dichtbij
01-09 10.00 Kerkenraad/gemeente Startzondag     Jong /ouddienst                                 * Missionairwerk Halle
08-09 10.00 pr. J. Ruiterkamp Bloemendienst                                                          * Kerk Halle – Bloemengroeten
15-09 10.00 mw. Petra Veerbeek K. in A.  Zending
22-09 10.00 pr. N. Hengeveld K. in A. Werelddiaconaat
29-09 10.00 pr. M. Tankink R.v.K. Halle, Keijenborg, Zelhem          dienst in Halle R.v.K.
06-10 10.00 ds. C. Goldschmeding 4jarigendienst                                                            * Edukans
13-10 10.00 In V’veld                               ds. F.Lunshof-Klein H.A. gez dienst met V’veld in Keurhorst st. Doninica
20-10 10.00 ds. W. de Jong Goor gez. dienst met Mariënvelde in Halle Zorg om boer en tuinder
27-10 10.00 ds. D. Bos Kerk Halle – inrichting begraafplaats
03-11 10.00 pr. J. Ruiterkamp dialectdienst Blindenbibliotheek
06-11 19.30 pr. J. Ruiterkamp Dankdag                                         Gemeenteavond Kerk Halle – Energie
10-11 10.00 ds. C. Goldschmeding project n.a.v. nat. mantelzorgdag
17-11 19.00 pr. M. Tankink jeugd- eetdienst nog in te vullen
24-11 10.00 ds. D. Bos Eeuwigheidszondag                                                   * Kerk Halle Pastoraat
01-12 10.00 ds. L. van Buuren 1e advent de Rudolphstichting
08-12 10.00 ds. Ina Veldhuizen 2e advent  H.A. dia.coll. in: Betheljada Kerk Halle – muziekale ondersteuning
08-12 15.00 ds. D. Bos Huisavondmaal Diaconie
15-12 10.00 ds. K. van Wingerden 3e advent Adventsproject
22-12 10.00 4e advent actueel project
24-12 20.00 Kerstavond                        m.m.v. muziekver.  Euterpe de Voedselbank
25-12 10.00 Kerst – Kinderkerst                                                   * K.in A. Kinderen in de Knel
29-12 10.00 ds. K. Datema TOP 2000 met V’veld in Halle st. Dominica